PG

Tła na stronę

Tło strony www

Zastanawiasz się jak zwiększyć atrakcyjność graficzną Twojej strony? Tło strony to podstawa. Przejrzyj nasze propozycje!

Zestaw grafik wzbogacających estetykę strony internetowej. Pliki gotowe do pobrania. Za darmo! Jeśli nie ma tego czego szukasz, skorzystaj z naszego formularza. Pomożemy Ci uatrakcyjnić szatę graficzną Twojej strony.

Sukces witryny

Jednym z ważniejszych aspektów jest tu właśnie tło na stronę internetową. Tło może być zarówno cieniowane, jednobarwne bądź kolorowe .

Jeżeli ustalamy barwy tła, powinniśmy dobrać do niego odpowiedni kolor tekstu. Ważne ażeby nie był to kolor domyślny, ponieważ użytkownik może przeprowadzić zmiany tego koloru na inny w swoim systemie. Zmiana koloru chociażby o jeden ton, może znacznie utrudnić użytkownikowi odczytanie tekstu widniejącego na naszej stronie .

Acz podstawą w trakcie wyboru tła, jest znakomita przejrzystość a także czytelność publikowanego na nim tekstu.

Pamiętajmy również że grafika o dosyć dużych rozmiarach spowoduje znaczne spowolnienie strony, co może odstręczyć użytkowników sieci do dalszego oglądania witryny . Dlatego też polecane jest używanie plików np. w formacie gif bądź jpg.

Ona również powinna tworzyć harmonię oraz pasować do tła naszej strony www .